Zaustavite hajku na Grobare - Borba za pravdu!

[size=20:3c602780df][b:3c602780df]Zaustavite hajku na Grobare![/b:3c602780df][/size:3c602780df]

[b:3c602780df]
Pred kraj 2009. godine ostaæe zabeleženo da su duhovi prošlosti ponovo oživeli. Ovoga puta preko nekada „nezavisne“ televizije, koja je svojim serijalom emisija sumnjivog kvaliteta, a naroèito medijskim linèom nakon njega, grubo kršeæi zakon o informisanju, navodeæi slike, imena i prezimena ljudi, povela hajku na navijaèke grupe Srbije, a posebno na navijaèe Partizana.

Ovim putem podseæamo na èlan zakona o javnom informisanju koji glasi:
[/b:3c602780df]
[quote:3c602780df]
Èlan 37.
U javnom glasilu niko se ne sme oznaèiti uèiniocem kakvog kažnjivog dela, odnosno oglasiti krivim ili odgovornim pre pravnosnažne odluke suda ili drugog nadležnog organa.

U èlanu 92b se propisuju drastiène kazne za ovaj prekršaj.
[/quote:3c602780df]

[b:3c602780df]Podseæamo i na èlan 34. Ustava Republike Srbije koji glasi:[/b:3c602780df]
[quote:3c602780df]
Svako se smatra nevinim za krivièno delo dok se njegova krivica ne utvrdi pravnosnažnom odlukom suda.
[/quote:3c602780df]
[b:3c602780df]
Veæ danima smo svi bombardovani raznim vestima o huliganima. Svakim danom se neko uhapsi zbog „verbalnog delikta“, a sve to zbog preagresivne propagande jedne medijske kuæe. Podseæamo ovim putem i na slogane: „Gotov je“, „Spasi Srbiju i ubij se“, koji predstavljaju poziv na ubistvo i pretnje smræu, slogane koje su pre samo desetak godina pevali isti ljudi koji sada nareðuju hapšenja zbog pevanja podrugljivih pesama.

Takoðe, podseæamo i na lutku tadašnjeg predsednika koja je nošena na protestima pre desetak godina, što je tada okarakterisano kao pozitivna stvar i bunt protiv režima od strane iste televizije, a danas je igranje lutkom na južnoj tribini stadiona Partizana okarakterisano kao „pretnja smræu“?!

Apelujemo na sve koji ovo èitaju - mislite svojom glavom i ne podležite serviranim manipulacijama istine.

Naši drugovi znaju da nikada neæe ostati sami!
[/b:3c602780df]

*Za sve one koji hoæe da ukljuèe ovo obaveštenje na svoj sajt - uputstva su ovde:

http://www.juznifront.net/zaustavite_hajku_na_grobare/pomoc.htm
Ljudi, pa Zecevic je zavrsio Ekonomski fakultet sa kradjom ispitnih pitanja!!!!! Kako onda da ne krade klub i nas ?!!!!!!
( Blagoje Radonjic, dipl. ek., Kladovo, 02. oktobar 2005 23:18 )
CorpseEater
JuzniFront.com Crew
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Jan 15, 2004 8:29 pm

ej evo me moja braco grobari jos me nisu slomile zatvorske zidine
nasa vera nas ponos,nasa sekta je neunistiva
spon
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Sep 30, 2006 10:23 am

nadam se da si koristio prednosti fitnes centra jer ce biti jedan barjak u subotu na utakmici koji mozes samo ti da vrtis :)
[size=18:d843f74089][b:d843f74089]Dogodine u Prizrenu...[/b:d843f74089][/size:d843f74089]
raz00m
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Sep 11, 2005 12:19 pm

[quote:6c0d8d38f6="spon"]ej evo me moja braco grobari jos me nisu slomile zatvorske zidine[/quote:6c0d8d38f6]

Велика је радост видети после толико времена твој пост!
ВОЛИМ ПАРТИЗАН!!!
rogi
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Dec 02, 2006 2:21 am

Slika
MISHA KNJAZEVAC
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Jan 16, 2004 11:24 pm

[quote:07455d26eb="spon"]ej evo me moja braco grobari jos me nisu slomile zatvorske zidine[/quote:07455d26eb]

Срећне очи што те виде :)

Нажалост, багра не мирује и опет покреће некакве иницијативе. Конкретно мислим на :

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=04&dd=22&nav_category=11&nav_id=426308

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?nav_id=426322&dd=22&mm=04&yyyy=2010

Значи, мртви политичари ће да изврше притисак на суд да преиспита одлуку?!? Па те исте судије су они и изабрали.

Браћо, све најбоље и не дајте смрадовима политичарима и новинарима да вас избаце из такта. Победили сте их у затвор,победићете их и на слободи!

[b:07455d26eb]ГРОБАРИ СУ БРАЋА![/b:07455d26eb]
Ми те чувамо од заборава
http://www.youtube.com/watch?v=CVvdvaHFq2o
males
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Dec 09, 2004 2:32 pm

Само ме занима по ком то принципу се представник извршне власти меша у рад судске власти. У самој је основи модерне демократије о којој толико причају одвајање судске власти од законодавне односно извршне!!!
100 puta izgovorena laž postaje istina!
Luigi
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Sep 22, 2008 1:07 pm

to sto grmi to su tvoje crno bele celije...
spon
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Ogrejace, obasjace, sunce iznad Humske ulice...
Dobrodosli na slobodu
[b:fdf9ccce10]Kokoške su dinosaurusi[/b:fdf9ccce10]
labud
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Avg 03, 2007 3:11 pm

DOBRODOŠLI KUCI BRAÆO....
MI NAVIJAMO ZA PARTIZAN
PRVO ZATO ŠTO GA VOLIMO!!!!
A TEK ONDA- ZATO ŠTO JE NAJBOLJI.
ns tim
JuzniFront.com Crew
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Apr 05, 2005 2:35 am

[quote:4ec13c8274="spon"]to sto grmi to su tvoje crno bele celije...[/quote:4ec13c8274]
DA STE VI NAMA ZIVI I ZDRAVI JOS 100 GODINA NA JUGU!!!!
The Bone
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Nov 21, 2005 11:30 pm

[quote:9e6255a74f="Luigi"]Само ме занима по ком то принципу се представник извршне власти меша у рад судске власти. У самој је основи модерне демократије о којој толико причају одвајање судске власти од законодавне односно извршне!!![/quote:9e6255a74f]

Bice interesantno da li ce sudijska vlast da stane u odbranu svoje koleginice. Neka oni napadaju(a, naravno da si u pravu, jedna vlast drugoj ne bi trebala da se mijesa), samo me zanima kako ce se predstavnici sudske vlasti ponasati.
A, kad dodje do poslednjeg casa
i poslednju rec kad dade Bog
svi ce znati da ste hrabro pali
za slobodu i za kralja svog...
http://www.youtube.com/watch?v=BnqV1O3hseQ
Drazen_Niksic
Grobar Senior

Pridružio se: Uto Dec 14, 2004 10:26 am

Neæe se ponašati - toliko ih je ostalo bez posla zbog stranaèke orijentacije da ovi koji su "unutra" imaju samo jednu moguænost da æute i primaju platu.
O moralu i o tome da niko ne sme da im se meša u posao nemam reèi. Jedna normalna presuda je pokrenula takvu ostrašæenost odlazeæe vlasti da to nije normalno.
Sramota i za državu i za narod.
Zijo Valentino
Veteran

Pridružio se: Sre Feb 25, 2004 12:34 am

Juèe kada sam saznao da su naša braæa puštena iz zatvora i da su odbaèene sve optužbe kao da me je sunce ogrejalo. Toliko dana borbe, toliko pritisaka i na tribinu i na našu svetinju prošli smo zajedno i sito i rešeto i istrajali u borbi. Gamad æe vratiti sve u ponovnu proceduru, ali uprkos sve POBEDU OVU SLAVIÆEMO MI!
Srbija je veèna dok su joj deca verna... Zoran Vujoviæ VUJKE - ZAUVEK DEO NAS ZAUVEK DEO JUG-a
bane
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Feb 29, 2008 9:05 pm

[quote:a85fd1293e="Zijo Valentino"]Neæe se ponašati - toliko ih je ostalo bez posla zbog stranaèke orijentacije da ovi koji su "unutra" imaju samo jednu moguænost da æute i primaju platu.[/quote:a85fd1293e]

Ono što je najbolje je što su sudije koje su preživele reizbor podobne.

Da nisu pre par meseci rasterali sve koji im smetaju, sad bi ovo iskoristili za povod za njihovo rasterivanje..
Danas svi znaju da igraju fudbal - Nova sezona (ofišl spot)

http://www.youtube.com/watch?v=CELXjBaX7Lc
medjutim
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 20, 2004 5:37 am

U osnovnim sudovima (krivica, prekrsaji, parnica) moze da se nadje po neki sudija koji nije "zut". U visim sudovima koji odlucuju o zalbama, svi do jednog su "zuti". Da neverujes kako su te sudije birane?!? Iskljucivo po stranackoj pripadnosti, ili preporuci.
Prekrsajni (osnovni) sud drzi sps, a visi prekrsajni (onaj koji odlucuje o zalbama) drzi ds.
Inace sve sudije osnovnog prekrsajnog suda je doveo Boban Glavonjic (sps) jos davne 98-99, a sada je Glavonjic neki predsednik ili direktor rukometnog kluba musavih.
Eto, da znate ko i kako sudi u ovoj nasoj Srbiji!
Srecna sloboda braci, puno mi je srce kada vidim ovoliko pozitivne energije ovde!
SLOBODA ZA GROBARE!!!
PARTIZAN JE VECAN DOK SU MU GROBARI VERNI
lakys
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Mar 25, 2005 11:32 pm

braco nesalomivi srca svih nas kucaju za vas uz boziju pomoc sve ce lazi jednom pasti a u srbiji ce se menjati vlasti SHADOWS
spon
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Hvala brate i hvala što si bio rame uz rame Nesalomivima i olakšao im malo teške zatvorenièke dane!

Nadam se da je vaša pobeda vesnik pobeda preostalih utamnièenih Grobara!
Volim Partizan i sve što vole mladi
Crv
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jun 24, 2007 2:43 pm

jos nije sve gotovo postoji mogucnost da se opet vratimo u pritvor,politika cini svoje a republicki tuzilac je resen da nam se osveti,u nasoj zemlji tuze te i hteli bi da ti sude politicari i novinari uzas...
spon
Grobar Senior
Korisnikov avatar

U privor da te vrate sigurno ne mogu...
milf
Grobar Junior

Pridružio se: Pon Maj 04, 2009 9:33 pm

Надам се да ове сподобе не могу ! Подршка за браћу !
Партизан изнад локал патриотизма !
Oky 1970
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Apr 26, 2005 8:05 pm

to je najgora opcija ali zakonski mogu tako da su stvari spakovane i spreman sam za povratak hahaha za moju bolest nema leka
spon
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Министарство правде је као политички орган вршио притисак на суд, затим издајничке медијске куће су се такође укључиле у ту хајку. Свима је јасно да је ово политичка одлука да се људи који су били у притвор због приучене новинарке пошто пото осуде и ако нема никакве законске основе за то.
Највећи непријатељ српског народа је класни непријатељ који води ову државу и пије крв сопственом народу.
ЖИВЕЛА РЕВОЛУЦИЈА!!!
Смерть Америке!
http://www.youtube.com/watch?v=s2k91RewFjw
Stadion
Jugoslovenske
Narodne
Armije
Sima
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 17, 2006 12:14 am

ceo nas slucaj se zasniva na politickom i mediskom pritisku iako nema nikakvih zakonskih osnova i cinjenica sa pravne strane nije bilo ni osnova za pokretanje postupka ,medjutim sve je u drzavi srbiji moguce jer se srpski narod u ovoj zemlji nalazi pod klasicnom diktaturom koja se krije iza izgovora demokratije i evropskog puta a u nasoj zemlji se krse osnovna ljudska prava,i vise ti nesudi sud i zakon nego novinari i politicari.glavni ko je najvise forsirao ovaj slucaj pored izdajnicke televizije su ivica dacic i cedomir jovanovic a za njima slede ova zuta govna koja vode ovu nasu zemlju u propast...tako da se uvek moras pripremiti za najgoru opciju...
spon
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Управо то. Али тренутно су властодршци немоћни пред вашим "случајем" (како ми је необично кад ово изговорим или напишем пошто случај уопште не постоји), једина сламка за коју би могли да се хватају је нека измишљена ситуација као она са кишобраном у92 и оном распалом фуксом која га је наводно носила па су је неки момци вербално напали бла, бла...дакле, треба да јавно напоменемо да ми ЗНАМО на шта су они све спремни, тј. ако се освесте и виде да у вашем "случају" нема ниједног елемента кривичног дела, покушаће нешто, неће остати на овоме сигурно. Неке претње телефоном ће јој остварити, графит на згради у којој станује, смислиће њени пријатељи већ нешто, уче од родитеља са запада. Али ми морамо да останемо прибрани, да пазимо на сваки наредни корак који правимо јер ничија није до зоре горела па неће ни њихова! Добро ви нама дошли браћо и никад се не враћали тамо! СЛОБОДА ЗА БЕСПРАВНО УТАМНИЧЕНЕ ГРОБАРЕ!
Stariji brat
Grobar Junior

Pridružio se: Ned Dec 20, 2009 2:39 pm

Sledeća

Povratak na Zaustavite hajku na Grobare!