Poznati i manje poznati, a svi partizanovci...

Deo foruma u kome mozete da pisete sta god zelite (SKORO SVE!)!
Mister spontaneous..Povuèe me..Videh/postovah/nastavih..

Dakle, Knele ispred SKC-a, kasne 80-te...nastavak u Mitovima jednog dana..:)
Mi imamo Toleta, gde je vama?
footie fan
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Apr 08, 2005 9:12 pm

a da pomenemo i Zvezdana Slavnica njegov je cale igrao za nas
ps
i trenirao
e sad necu ni ono sto ja hocu
isnogood
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Jun 26, 2004 1:24 am

[quote:95c836ac1f="isnogood"]a da pomenemo i Zvezdana Slavnica njegov je cale igrao za nas
ps
i trenirao[/quote:95c836ac1f]

Ili burazera Bate Mirkoviæa istog imena (?) koji je bio jako aktivan na verseu svojevremeno? Misli da je on prvi došao do Juga u potoku sa motkom od zastave kada su slavili neku njihovu titulu, tituletinu, verse mogao da udje na teren, a oko juga pandura ko u Atini ovih dana..Medjutim, dolazi do blagog, a kasnije i opšteg broboja kordona na atl. stazi...gani tvrde da su palili od žandara, medjutim ja se seæam da smo došli do njihovih 16, kada smo i i mi poterani od strane istih..Mislim, sprdaèina, ali nekoga je bolela.
footie fan
Veteran
Korisnikov avatar

[quote:0779dbaa5e="footie fan"]Mister spontaneous..Povuèe me..Videh/postovah/nastavih..

Dakle, Knele ispred SKC-a, kasne 80-te...nastavak u Mitovima jednog dana..:)[/quote:0779dbaa5e]
Predji na deo gde Knele sedi u Fresci 24/7 sa lokalnom grobari stari-grad ekipom (/seen braca Petric) sa povremenim izletima do do Humske na klopu u crvenom kabriu koji je tada vozio (courtesy of Suzana Mancic)...
X: Yes, I know. I don't care. For days and days. Why don't you still want to remember anything?
A: You're raving! I'm tired, leave me alone!
cica
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 02, 2005 10:40 pm

[quote:44b5d37adf="cica"][quote:44b5d37adf="footie fan"]Mister spontaneous..Povuèe me..Videh/postovah/nastavih..

Dakle, Knele ispred SKC-a, kasne 80-te...nastavak u Mitovima jednog dana..:)[/quote:44b5d37adf]
Predji na deo gde Knele sedi u Fresci 24/7 sa lokalnom grobari stari-grad ekipom (/seen braca Petric) sa povremenim izletima do do Humske na klopu u crvenom kabriu koji je tada vozio (courtesy of Suzana Mancic)...[/quote:44b5d37adf]

Isuse Hriste! Kakav fles(USB) :-D Vratio sam se na trenutak u 1990. Zaboravila si samo da pomenes Gucci trenerku i zute Adidas torsion :)
[b:c51e6de59a]Борба за правду![/b:c51e6de59a]
downtown
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Jan 16, 2004 4:50 pm

[quote:74278788bd="cica"][quote:74278788bd="footie fan"]Mister spontaneous..Povuèe me..Videh/postovah/nastavih..

Dakle, Knele ispred SKC-a, kasne 80-te...nastavak u Mitovima jednog dana..:)[/quote:74278788bd]
Predji na deo gde Knele sedi u Fresci 24/7 sa lokalnom grobari stari-grad ekipom (/seen braca Petric) sa povremenim izletima do do Humske na klopu u crvenom kabriu koji je tada vozio (courtesy of Suzana Mancic)...[/quote:74278788bd]
To, verovatno, dolazi kasnije..Ja se seæam klinaèkih dana kako u klubu 54 sa drugaricom "manekenkom" èekam da se pojave i Žabac i Knele ( a znam da je odvojeno krenula u šemu sa obojicom) i kako se tresem zbog cele situacije, a ona ništa ..Ista ta je bila sa èuvenim, takodje, pokojnim, Amonijakom iz Zemuna..Što sam nalazio drugarice..Svi me pitali "jer je ti muvaš?", a samo pogledaj gore sa kim je bila..Dobro sam 25 doživeo..
footie fan
Veteran
Korisnikov avatar

Dusan Andjelkovic,ex igrac zlezde :-D
PUSAPFC
Grobar Senior

Pridružio se: Čet Avg 23, 2007 1:27 pm

[quote:7bfe5d1b57="footie fan"]Mister spontaneous..Povuèe me..Videh/postovah/nastavih..

Dakle, Knele ispred SKC-a, kasne 80-te...nastavak u Mitovima jednog dana..:)[/quote:7bfe5d1b57]

"ZULU GIRLS" sa Stelom, Španjolkom....... A što se tièe SKC-a, sagneš se kao da vezuješ pertle i ako te neko udari dok se provlaèi kroz gužvu, dodju Knele i ekipa i krene šorka.... :-D :-D
Vasa
Veteran

Pridružio se: Ned Jan 18, 2004 3:52 pm

[quote:fae87bb48b="Vasa"][quote:fae87bb48b="footie fan"]Mister spontaneous..Povuèe me..Videh/postovah/nastavih..

Dakle, Knele ispred SKC-a, kasne 80-te...nastavak u Mitovima jednog dana..:)[/quote:fae87bb48b]

"ZULU GIRLS" sa Stelom, Španjolkom....... A što se tièe SKC-a, sagneš se kao da vezuješ pertle i ako te neko udari dok se provlaèi kroz gužvu, dodju Knele i ekipa i krene šorka.... :-D :-D[/quote:fae87bb48b]

Zulu Girls,kakav fleš!! :-D A, Zulu , muški deo, je imao i internacionalca, koliko se seæam - momak iz Èilea, nadimka Rene, a nisam siguran, ali da mu nije sestra bila u ženskom odeljku?
Seæam se jednog lika, koji je ispred SKC-a "prodao" onu staru foru "koji broj cipela nosiš, ajde ugasi mi pljugu" upravo Kneletovoj ekipi ispred svih. Ovi su bili u šoku na taj bezobrazluk nekih pola sata. Èak ga tu nisu ni dirali, da bi ga kasnije uveèe savatali kod Karadjordjevog parka i dobrano izgazili. Sreæom, to je bilo vreme nenaoružanosti.
Ali ,najbolji mi je bio Kufalo koji spopada Rašu Zulua ispred èega god ga vidi- SKC; (Aka)demija..:
"Rrrrašooo, doodji da ne naseeekiraaam!"
footie fan
Veteran
Korisnikov avatar

[quote:fc72014b68="footie fan"]
Ali ,najbolji mi je bio Kufalo koji spopada Rašu Zulua ispred èega god ga vidi- SKC; (Aka)demija..:
"Rrrrašooo, doodji da ne naseeekiraaam!"[/quote:fc72014b68]

Ha ha ha.
Ili: "doði da te kljucnem"

P.S. (To još uvek traje)
SMRT OKOLNIM DRŽAVAMA
trifon_ivanov
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Maj 14, 2004 6:57 pm

[quote:06f4dd53e8="trifon_ivanov"][quote:06f4dd53e8="footie fan"]
"Rrrrašooo, doodji da ne naseeekiraaam!"[/quote:06f4dd53e8]

Ha ha ha.

P.S. (To još uvek traje)[/quote:06f4dd53e8]

"Vidi ga Raša leptir, dodji na jedan kam bek to ritopek" :-D :-D :-D
Saga po!
hejsel
Lokalni Gotivac
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Jan 17, 2004 4:07 pm

А браћо , је ли Кнеле док је навијао за комшије имао са њима навијачке акције или је само зујао пошто видим да је ишао са нашима :roll:
arsenije
Grobar Senior

Pridružio se: Sub Jan 29, 2005 11:18 am

Inaèe, velika veæina tadašnje mlaðe navijaèke populacije, vidjenije na svojim tribinama je išla u GSB školu na Krstu.
Sima kružni put, Knele, Žabac, Žika Chelsea. Kompletan Dušanovac, kompletan Jerkoviæ,kompletan Medak, svi u tu školu. To su kasne osamdesete i rane devedesete.........recimo 1988, 1989, 1990.... kakvo je to zlo bilo svaki dan u školskom, katastrofa.Od Grobara, recimo Koprivica je išao...mada je tada bio mladji jedno dve godine od ostalih.
Isto tako, jedna dobra grupa devojaka je tih godina išla na utakmice, vrlo aktivno, i pogadjate, sve su išle u ovu školu (Stela, Španjolka, Marijana, Goca...)
Za Kneleta se zna kako je poginuo, Žabca je ubio Uške sa Voždovca i zapalio još tada preko, Sima kružni put je bio jako dugo u zatvoru (mislim 10 godina) za ubistvo, Žiku Chelsea-ja je ubio drug iz nehata sa kratežom (sluèajno opalio u sobi), u svakom sluèaju, malo je živih od te generacije ili bolje reèenbo, malo je onih koji su "preživeli" to vreme i postali ozbiljni ljudi.
Vasa
Veteran

Pridružio se: Ned Jan 18, 2004 3:52 pm

[quote:f5142bdb1d="trifon_ivanov"][quote:f5142bdb1d="footie fan"]
"Rrrrašooo, doodji da ne naseeekiraaam!"[/quote:f5142bdb1d]

Ha ha ha.

P.S. (To još uvek traje)[/quote:f5142bdb1d]

jel i dalje postrojava? :-D
Kad se setim, ceo dan opsadno stanje u kraju/skoli a navece svi u stroj.
ЦСКА М - ПАРТИЗАН
братство веры и чести
gisa-nbg
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 10, 2006 4:27 pm

[quote:4aec223a78="gisa-nbg"][quote:4aec223a78="trifon_ivanov"][quote:4aec223a78="footie fan"]
"Rrrrašooo, doodji da ne naseeekiraaam!"[/quote:4aec223a78]

Ha ha ha.

P.S. (To još uvek traje)[/quote:4aec223a78]

jel i dalje postrojava? :-D
Kad se setim, ceo dan opsadno stanje u kraju/skoli a navece svi u stroj.[/quote:4aec223a78]

Radoje Domanoviæ rodjaci... 8)
Saga po!
hejsel
Lokalni Gotivac
Korisnikov avatar

[quote:98522e062e="hejsel"][
Radoje Domanoviæ rodjaci... 8)[/quote:98522e062e]

izvinjavam se za off...ko nam srusi piramide umrla mu majka :twisted:
ЦСКА М - ПАРТИЗАН
братство веры и чести
gisa-nbg
Grobar Senior
Korisnikov avatar

jos jedan off :-D
Tabana, Goleska, Joca domar... :)
Poslednji put menjao Mrle dana Uto Dec 30, 2008 3:41 pm, izmenjena samo jedanput
"Ponosan sam na to kako momci rade i ponašaju se na utakmicama. Ne vidim razlog za prevelika oèekivanja. Niko nema pravo da nam bilo šta nameæe, to ne prihvatamo. Imamo obavezu samo prema sebi, dresu koji nosimo i navijaèima"
Mrle
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Apr 16, 2004 12:59 am

opa, možemo da spemujemo, živko i batriæ, rogan, gledanje u žensku svlaèionicu...
Saga po!
hejsel
Lokalni Gotivac
Korisnikov avatar

ccc ceo kraj mi ovde :-D
a domar je krpio rupe za svlacionice, i krpio, i krpio...
ЦСКА М - ПАРТИЗАН
братство веры и чести
gisa-nbg
Grobar Senior
Korisnikov avatar

[quote:f14f2c0d3d="hejsel"]opa, možemo da spemujemo, živko i batriæ, rogan, gledanje u žensku svlaèionicu...[/quote:f14f2c0d3d]

Idite u q'rac,. :) :) Šta je ovo, Radoje povampiren.

Preterali smo sas spamovanje na ovoj temi, nisu valjda svi ti popularni prosvetni radnici partizanovci (Samo da dodam i Gripcu iz OTO-a koji je hasao glavice luka kao jabuke, znao je i šimikom u stomak ðaka da sevne).

Ovo je ðubravku ili sl.
SMRT OKOLNIM DRŽAVAMA
trifon_ivanov
Grobar Senior
Korisnikov avatar

A Kufalo i Batalo (obojica provereni partizanovci)??

Kada je Kufalo jedno vreme bio "telohranitelj" Batalu jer su Batala gani jurcali po gradu. Plaæanje se sastojalo od celodnevne ishrane (bolje da mu je davao kintu) i mislim da Kufalo tu dobro izašao jer je samo jednom morao da reaguje na iznenadni napad njegovog poslodavca ispred "Snežane" kada je na trenutak Batalo ostao sam, što su neki gnai pokušali da iskoriste, ali je na vapaj "Kuufaaloo!" ovaj usta punih pice istrèao iz lokala i razjurio napadaèe..O, Bože, èega se ja seæam..
footie fan
Veteran
Korisnikov avatar

Al se nasla ekipa 28, 29, 30 blok ALI mislim da je ipak ovde najbrojnija kolonija iz bloka 70 sa pridruzenim krajevima ;)
d.a.c.h.a
Grobar Senior
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Jan 16, 2004 3:47 pm

Sava Beach Patrol

:-D
arbeitmann
Veteran

Pridružio se: Čet Jul 19, 2007 10:59 pm

[quote:76162f64ef="d.a.c.h.a"]Al se nasla ekipa 28, 29, 30 blok ALI mislim da je ipak ovde najbrojnija kolonija iz bloka 70 sa pridruzenim krajevima ;)[/quote:76162f64ef]

Narodna Republika Kina je najbrojnija država sveta... :)
SMRT OKOLNIM DRŽAVAMA
trifon_ivanov
Grobar Senior
Korisnikov avatar

[quote:35198da6e1="arsenije"]А браћо , је ли Кнеле док је навијао за комшије имао са њима навијачке акције или је само зујао пошто видим да је ишао са нашима :roll:[/quote:35198da6e1]

Išao je i sa nama i sa njima...Kao najbolji ortak pok. Žapca æesto je išao na Grobarska gostovanja sa primetnim entuzijazmom, ali ne i Grobarskim srcem, više iz zezanja...No, instantno je delovao kao deo ekipe, nekako..Definitivno deo naše prièe krajem 80-tih..
Seæam se ekipe postrojene od strane panduracije kao za streljanje ispred Gradskog Vrta u Osijeku..Knele, Žabac, Guta,..Sevaju šamari..Vlada Sudanac i ja došli samostalno busom i gledamo sve sa tribina..Kao, maltene su zapalili taj šinobus od Vinkovaca do Osijeka, ili šta god.Znam da je gorelo...Na tribini nas 5 Grobara i 50 ljubitelja crno-belih boja, ovih 50-tak nikada nije ni ušlo na stadion, ne znam koji je trip bilo uopšte dovoditi ih ispred? Šta su nam sve radili po ex-YU, a ovde bilo sve super, prestonica..
:roll:
footie fan
Veteran
Korisnikov avatar

PrethodniSledeća

Povratak na JF Caffe